DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – PASOWANIE NA UCZNIÓW PIERWSZOKLASISTÓW W ZS-P W KOŚCIELCU

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej – nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców.

Wczoraj, podczas gminnej uroczystości, podziękowanie i gratulacje Wójta Gminy Rędziny Pawła Militowskiego otrzymała pani dyrektor Małgorzata Hutny, nauczycielka Paulina Pijanka oraz nasza uczennica Izabela Ciecierska, która została uhonorowana za zdbicie tytułu finalistki konkursu kuratoryjnego z historii.

Dziś natomiast odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów pierwszoklasistów, którym towarzyszyli w tym szczególnym dniu rodzice. Najmłodsi uczniowie przybyli odświetnie ubrani i pod kierunkiem wychowawczyni Adriany Kaczmarczyk- Postawy zaprezentowali program artystyczny, złożyli ślubowanie, a następnie zostali uroczyście pasowani na uczniów przez panią dyrektor. Zwieńczeniem akademii było wręczenie przez wójta p. Pawła Militowskiego oraz rodziców upominków i dyplomów pierwszoklasistom.

Pani dyrektor Małgorzata Hutny podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za trud wkładany w pracę na rzecz szkoły. Złożyła także wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podkreślając, iż jest to nasze wspólne święto.

Pierwszoklasiści! Oficjalnie witamy w gronie uczniów ZS-P w Kościelcu! Życzymy Wam, aby czas spędzony w murach tej szkoły był pasmem samych sukcesów!
Moc najserdeczniejszych życzeń przesyłamy także wszystkim, którzy na co dzień związani są z edukacją – wytrwałości w dążeniu do celu oraz satysfakcji z podejmowanych działań! Wszystkiego najlepszego!!!

Nasz Facebook

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych (IOD)

– mgr inż. Dagmara Witczak e-mail: dw_iod@onet.pl

Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…