Plan lekcji

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ NA ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASA I
    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8.00-8.45 EW   EW   J. ANG   EW   EW  
2 8.55-9.40 EW   EW   WF   EW   EW  
3 9.50-10.35 EW   WF   EW   EW   EW  
4 10.45-11.30 RELIGIA   EW   EW   RELIGIA   EW  
5 11.50-12.35         EW       J. ANG  
KLASA II
    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8.00-8.45 J. ANG   EW   WF   EW   EW  
2 8.55-9.40 EW   EW   EW   EW   EW  
3 9.50-10.35 EW   EW   EW   EW   EW  
4 10.45-11.30 EW   RELIGIA   EW   EW   RELIGIA  
5 11.50-12.35 ZAJ.KOMP       J. ANG   J. ANG      
KLASA III
    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8.00-8.45 WF   EW   RELIGIA   RELIGIA   WF  
2 8.55-9.40 EW   EW   J.ANG   EW   EW  
3 9.50-10.35 EW   EW   WF   EW   EW  
4 10.45-11.30 J.ANG   EW   EW   EW   EW  
5 11.50-12.35         EW   EW   ZAJ.KOMP  
KLASA IV A
    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8.00-8.45 J.POL   J.POL   PLAST   G.WYCH.   J.POL  
2 8.55-9.40 J.ANG   J.ANG   PRZYR   MATEM   WF  
3 9.50-10.35 RELIGIA   WF   J.POL   J.POL   PRZYR  
4 10.45-11.30 PRZYR   ZAJ.KOMP   MUZYKA   HIST   J.ANG  
5 11.50-12.35 HIST   MATEM   RELIGIA   WF   MATEM  
6 12.40-13.25 WF       WDŻ   J.ANG   RELIGIA  
KLASA IV B
    PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8.00-8.45 J.POL   J.POL   J.POL   J.POL   J.POL  
2 8.55-9.40 J.ANG   MATEM   MATEM   WF   MATEM  
3 9.50-10.35 RELIGIA   ZAJ.KOM   TECHN   MATEM   J.ANG  
4 10.45-11.30 PRZYR   WF   RELIGIA   J.ANG   WF  
5 11.50-12.35 HISTORIA   PLAST   MUZYKA   G.WYCH   PRZYR  
6 12.40-13.25 WF       WDŻ          
KLASA V
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 8.00-8.45 J.POL   WF   ZAJ.KOMP   MATEM   J.ANG  
2 8.55-9.40 J.POL   HISTORIA   RELIGIA   RELIGIA   PRZYR  
3 9.50-10.35 ZAJ.KOMP   J.POL   PRZYR   J.ANG   WF  
4 10.45-11.30 WF   G.WYCH   TECHN   WF   J.POL  
5 11.50-12.35 J.ANG   J.ANG   J.POL   J.POL   PLAST  
6 12.40-13.25 PRZYR   MATEM   MUZYKA       MATEM  
7 13.30-14.15                 WDŻ  
KLASA VI  
    PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK  
1 8.00-8.45 MATEM   MATEM   MATEM   J.POL   MATEM  
2 8.55-9.40 GEOGR   WF   HISTORIA   J.POL   J.POL  
3 9.50-10.35 J.ANG   J.ANG   MUZYKA   WF   HISTORIA  
4 10.45-11.30 J.POL   G.WYCH   J.POL   MATEM   PRZYR  
5 11.50-12.35 WF   J.POL   TECHN   J.ANG   WF  
6 12.40-13.25 CHEMIA   RELIGIA   RELIGIA       PLAST  
7 13.30-14.15 BIOLOGIA       PRZYR       WDŻ  
8 14.20-15.05 WDŻ                  
KLASA VII  
    PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK  
1 8.00-8.45 MATEM   MATEM   MATEM   J.POL   MATEM  
2 8.55-9.40 GEOGR   WF   HISTORIA   J.POL   J.POL  
3 9.50-10.35 J.ANG   J.ANG   MUZYKA   WF   HISTORIA  
4 10.45-11.30 J.POL   G.WYCH   J.POL   MATEM   PRZYR  
5 11.50-12.35 WF   J.POL   TECHN   J.ANG   WF  
6 12.40-13.25 CHEMIA   RELIGIA   RELIGIA       PLAST  
7 13.30-14.15 BIOLOGIA       PRZYR       WDŻ  
8 14.20-15.05 WDŻ                  
Lubię To !
Zespół na wesele
Linki