AKCJE CHARYTATYWNE W ZS-P W KOŚCIELCU

💪Przypominamy, że do końca listopada trwa zbiórka makulatury, która w całości zostanie przekazana na leczenie Zuzi Karoń, mieszkanki Kłomnic (szczegóły zbiórki na plakacie).

W tym roku bierzemy także udział w kampanii Pola Nadziei, która jest ogólnopolską kwestą na rzecz osób objętych opieką hospicyjną. Przebiega ona w dwóch etapach – jesienią zakupujemy i sadzimy żonkile, a wiosną, gdy zakwitną – dokumentujemy pracę, pokazując nasze wsparcie dla cierpiących. Zakup jednej cebulki to koszt 2 zł. Każdy może zakupić ich dowolną ilość. Pamiętajmy, pomagając chorym, przekraczamy barierę lęku przed śmiercią i dajemy nadzieję na życie w otoczeniu życzliwych ludzi. Zbiórka zakończy się 20 października – wtedy opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu zakupią cebulki żonkili. Pod koniec miesiąca odbędzie się wspólne sadzenie kwiatów.

19 października kończy się zbiórka darów – artykułów spożywczych, szkolnych, zabawek i słodyczy w ramach akcji „Święty Mikołaj na Kresach”. 🎁 Bardzo dziękujemy naszym darczyńcom! Wszystkich, którzy nie zdążyli włączyć się w akcje, gorąco zachęcamy! Pamiętajmy, dobro powraca 💚!

Nasz Facebook

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych (IOD)

– mgr inż. Dagmara Witczak e-mail: dw_iod@onet.pl

Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…