UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Wypoczęci i z uśmiechami na twarzy stawili się 2 września w szkole uczniowie szkoły i przedszkola. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego poprzedziła msza św. w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej. Następnie po wspólnej modlitwie wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyła się inauguracja roku szkolnego.

                Pani dyrektor Małgorzata Hutny serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych. W swoim przemówieniu mówiła o tym, że obecny rok szkolny jest wyjątkowy.

                Pierwszego września obchodziliśmy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamięć poległych w czasie wojny uczciliśmy minutą ciszy.

                Następnie pani dyrektor przywitała pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą i nowych uczniów przybyłych do naszej szkoły. Podkreśliła, iż przed każdym uczniem stoją inne wyzwania. Ale z pewnością to czas, który daje szansę na rozwijanie własnych zainteresowań i pasji, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń.

                Pani dyrektor życzyła uczniom jak najlepszych wyników w nauce, rozwijania swoich zdolności oraz pozytywnego nastawienia a także chęci do pracy i wynikających z niej sukcesów. Swoje słowa skierowała także do nauczycieli, życząc im siły, wytrwałości i sukcesów oraz niekończącej się radości z wykonywanej przez nich pięknej i odpowiedzialnej pracy nie tylko z uczniami, ale także z rodzicami.

                Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

                Wszystkim życzymy wielu sukcesów i zapału do pracy.

Powodzenia!

Nasz Facebook