Remonty! Remonty!

Czas ferii zimowych był w naszej szkole okresem wytężonej pracy. Rodzice pomalowali 2 sale lekcyjne: 2. i 11. Zyskały one nie tylko piękne, orzeźwiające kolory, lecz także nowe meble. Dodatkowo rodzice uczniów klasy IV wymienili podłogę w sali nr 2. Swój wygląd zmienił także pokój nauczycielski.

Wymiana wykładziny podłogowej oraz części umeblowania sprawiły, że stał się on przestronny i przytulny. Metamorfozę przeszedł również sekretariat i gabinet dyrektora. Nowoczesna kolorystyka i odpowiednie umeblowanie zdziałały cuda. Odświeżone zostały również pomieszczenia biblioteki
przeniesionej na 1. piętro w miejsce, gdzie dawniej mieścił się sekretariat.Największą przemianę przeszła jednak łazienka dla chłopców – kapitalny remont sprawił, że w końcu wygląda ona na miarę XXI wieku.
Te wszystkie zmiany nie byłyby możliwe bez ogromnego zaangażowania niektórych rodziców, którzy czas wolny i urlopy spędzali na wytężonej pracy w szkole. W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów składamy Im ogromne wyrazy wdzięczności.

Nasze przedszkole także przeszło zmiany. Wszystkie sale zostały pomalowane przez rodziców, zostały także wyposażone w nowe meble. Wychowawczynie i rodzice zadbali o piękny wystrój sal.
Dziękujemy!