FESTYN RODZINNY W ZS-P W KOŚCIELCU

Festyn już za nami, a my nadal jesteśmy pełni niesamowitych emocji 🤩😍… Pogoda płatała nam figle, jednak nie przeszkodziła w świetnej zabawie 🥳. Ze sceny całą imprezę poprowadził zespół Armagedon i niezastąpiona Agnieszka Gołda🎤🎷.

Mieliśmy okazję podziwiać pokaz sztuki walki w wykonaniu członków szkoły Wataha Akademia Sportów Walki 🥋, a także znakomity występ mistrzyni Europy w tańcu indywidualnym mażoretek Joanny Gały 🩰. Wysłuchaliśmy też wspaniałego koncertu uczniów szkoły muzycznej „Maciejka” 🎹🎤.

Na sali gimnastycznej dzieciaki doskonale bawiły się na dmuchańcu oraz z panią animatorką 🤡. Każdy chętny mógł skorzystać też z przejażdżki kucykiem🏇, malowania twarzy 🐱 oraz nabyć bajkowego balonika z helem🎈.

Stoiska ze smakołykami, przy których czuwali rodzice wraz z nauczycielami, również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Kiełbaski i karkówki z grilla, grillowane oscypki z żurawiną, żurek, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, ciasto, popcorn, wata cukrowa, lody, zimne i ciepłe napoje – to wszystko mieliśmy do zaoferowania i… nie zostało prawie nic 🤩👌.

Nie brakowało też chętnych do zakupu cegiełek na rzecz rozwoju szkoły, wśród których rozlosowaliśmy prawie 100 nagród 🎉🙉.

Najbardziej wyczekiwanym przez uczniów punktem imprezy był festiwal kolorów 🎨🎉💥. Pozytywne emocje udzieliły się jednak całej społeczności szkolnej i nie tylko dzieci, ale także rodzice i nauczyciele wrócili do domu „kolorowi” 😄🤣🤩😍.

Impreza nie udałaby się, gdyby nie zaangażowanie i hojność wielu rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół naszej szkoły🙏👏👏👏. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali stanowiska i przy nich czuwali 💚oraz tym, którzy pozyskali sponsorów tej imprezy🙏.

Szczególnie dziękujemy darczyńcom, którzy ufundowali nagrody główne, a wśród nich są: Center-Gaz, Boutique La Diamond Sylwia Misztal, BauLand Hurtownia Materiałów Budowlanych, Usługi budowlane Radoslaw Chobot, Aleksandra i Marcin Kusiowie, Diana Jarczok, Marcin Kowalczyk, Agata Banaś, Katarzyna i Tomasz Kapicowie, Magdalena i Tomasz Warchołowie, Sylwia Płuszka, Elżbieta Bystry, Izabela Żurek, Jolanta Rumin, Wioletta Równiak, Małgorzata i Artur Gąsiorkowie, Piotr Kałuża, Lewiatan Kościelec, Magdalena i Marcin Żabińscy, Dorota Nowicka, Katarzyna Szyda, Dorota i Mateusz Mstowscy, Karolina Tuszyńska, Salon fryzjerski ” OLA” Aleksandra Kubat w Rudnikach, @Salon kosmetyczny „Nail & Beauty” Alicja Gierasińska, Matrix Studio Fryzur Kłomnice Michał Mędrzyk, Anna i Dariusz Bączkowie, Paulina i Adrian Pijankowie, Klaudia Magierska, Studio fryzjersko- kosmetyczne Laura, Rada Rodziców, Piekarnia Nadmar Marcin Kawecki, Balonowa Częstochowa, Hodowla Golden Retriever „Z Kuflowej Jury FCI”, Firma Handlowa Anna sp.j. Częstochowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę i dzięki którym atmosfera na festynie była wyśmienita 🙏💚💚💚. Do zobaczenia na kolejnej imprezie 😉🤗🤩!

Nasz Facebook

styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych (IOD)

– mgr inż. Dagmara Witczak e-mail: dw_iod@onet.pl

Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…