🌻 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026🌻
Dziś uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026. Najpierw, prowadzeni przez poczet sztandarowy, udaliśmy się na mszę świętą.
Potem cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej naszej szkoły i tam z rąk dyrekcji oraz wychowawców
świadectwa i nagrody książkowe otrzymali uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce 🏆. Podziękowaniami za zaangażowanie, życzliwość i pracę na rzecz szkoły uhonorowano także rodziców uczniów 💚🌷.
Następnie klasy udały się do swoich sal i tam świadectwa wszystkim uczniom wręczyli wychowawcy 🎓.
Był to dzień podziękowań i życzeń – nauczyciele dziękowali uczniom za wysiłek wkładany w proces nauczania, a uczniowie dziękowali nauczycielom za wyrozumiałość i rozwijanie młodych umysłów 🌻💐🌷.
W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich czas odpoczynku i regeneracji sił przed kolejnym rokiem szkolnym 🌞.
WAKACJE – CZAS START 🏖️🤩😎😍!!!






































