👩‍🎓👨‍🎓UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY VIII👨‍🎓👩‍🎓

Zakończenie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań i refleksji. Szczególny charakter miała tegoroczna uroczystość pożegnania uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej drogi👨‍🎓.

Swoją obecnością wydarzenie zaszczycili zaproszeni goście – Wójt Gminy Rędziny dr Adam Jaruga oraz przewodniczący Rady Gminy Rędziny Mateusz Dzwonnik🤝.

Uczniowie klasy ósmej przygotowali humorystyczny program artystyczny, w którym przedstawili dzień z życia swojej klasy😉. Podziękowali również nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za lata wsparcia, życzliwości i trud włożony w ich wychowanie oraz edukację💐♥️. Nie zabrakło również szczególnych słów skierowanych do wychowawczyni klasy – uczniowie odczytali poruszające pożegnanie, wyrażając wdzięczność za wspólnie spędzone lata, codzienną obecność i opiekę🫶.

Pani dyrektor pogratulowała absolwentom wytrwałości i osiągnięć na tej wymagającej drodze edukacyjnej. Życzyła im odwagi, realizacji marzeń oraz sukcesów na kolejnych etapach nauki🫶. Następnie uroczyście wręczyła świadectwa wszystkim uczniom klasy ósmej, a rodzicom przekazała listy gratulacyjne i podziękowania za współpracę oraz zaangażowanie w życie szkoły👏🤝.

Uroczyście uhonorowani zostali także sportowcy, którzy zdobywali zaszczytne miejsca w dyscyplinie piłki siatkowej i piłki nożnej na szczeblu powiatowym i regionalnym 🏆👏🤝.

Podziękowania otrzymali też uczniowie, którzy aktywnie działali w Szkolnym Kole Wolontariatu 🧡 oraz ci, którzy reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym 🇵🇱.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie Nagrody Patrona, którą, decyzją Rady Pedagogicznej, za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymała Nela Pijanka🏆👏👏. Podczas wydarzenia przewodniczący Rady Gminy Redziny Mateusz Dzwonnik wręczył stypendium za całokształt działań edukacyjnych oraz uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole i tę wyjątkową nagrodę również otrzymała Nela Pijanka 👏🤝.

Klasa siódma serdecznie pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki. Uczniowie przygotowali słowa pełne życzliwości oraz wręczyli absolwentom drobne upominki na pamiątkę wspólnie spędzonych lat🌻.

Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami nowe wyzwania, nowe miejsca i nowe możliwości. Niech zdobyta wiedza, doświadczenia i wspomnienia ze szkolnych lat będą dla Was solidnym fundamentem dalszej drogi ♥️🙌.

Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wiary we własne możliwości i wielu sukcesów🫶. Niech każdy kolejny etap edukacji przynosi satysfakcję, rozwój i spełnienie marzeń.

Pamiętajcie, że: „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”- Eleanor Roosevelt

Powodzenia ♥️ 🙌!

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…

Galeria