🧁🍰SŁODKIE DNI W NASZEJ SZKOLE 🍰🧁

W dniach 7-8 lutego w naszej szkole miały miejsce ,,Słodkie Dni’’ zorganizowane przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu 🍭.

W tym czasie odbył się kiermasz domowych wypieków. Za symboliczną kwotę można było kupić ciasta, ciasteczka, babeczki i inne słodkie przekąski 🥧🍩. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a wybierać było w czym 🤗.

Akcja odniosła ogromny sukces! Nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali nasze słodkości😍.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali wypieki, a także tym, którzy skusili się na kawałek ciasta – zarówno nauczycielom, pracownikom jak i uczniom🫶.

Fundusze zgromadzone podczas tego kiermaszu zostaną przeznaczone na kolejną akcję dla uczniów👍.

Szczególne podziękowania za przygotowanie wypieków kierujemy do pań: Urszuli Policińskiej, Sylwii Dubiel, Dominiki Palacz, Martyny Grajcar, Małgorzaty Gruszczyńskiej, Pauliny Pijanki, Sylwii Misztal, Małgorzaty Wójcik, Anny Równiak, Magdaleny Orszulak, Katarzyny Szydy, Karoliny Tuszyńskiej oraz uczennic: Emilii Sroki i Natalii Grabińskiej 🤝🫶.

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…