🛜DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU W ZS-P W KOŚCIELCU 🛜

DBI został ustanowiony przez Komisję Europejską w 2004 roku i ma na celu podniesienie świadomości bezpiecznego korzystania z Internetu, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży 🧑‍💻👩‍💻.

W ramach kampanii nasi uczniowie projektowali plakaty, które skupiały się na różnorodnych zagrożeniach internetowych, takich jak cyberprzemoc czy kradzież tożsamości. Uczniowie klas I-III zapoznali się z ciekawymi filmami na temat bezpieczeństwa w sieci, starsze klasy wzięły udział w quizie Kahoot dotyczącym zagrożeń internetowych. Nauczyciele przypomnieli również o bezpiecznych praktykach, takich jak używanie silnych haseł, unikanie udostępnienia danych osobowych📳.

Twórcze prace uczniów pokazały, że ich świadomość na temat zagrożeń online oraz sposobów ich unikania jest wysoka 👩‍💻🧑‍💻.

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…