☀️DZIEŃ PUSTEJ KLASY ☀️

W poniedziałek 17 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Pustej Klasy🤗👍. Podczas pierwszej godziny lekcyjnej przygotowali ramki na naturalne obrazy, a następnie wraz z nauczycielami wybrali się na przyrodniczą eksplorację terenu 🌳🌞.


Pogoda dopisała i udało nam się spędzić miło i aktywnie czas na terenie lotniska✈️🤗. Uczniowie z zaangażowaniem wykonali ekologicznie ramki i zwierzęta 🪻🌸🦁, zagrali w terenowe bingo i kalambury, przyglądali się chmurom i rozpoznawali je oraz spędzili czas na wspólnych grach i zabawach ☁️⛹️‍♂️🏸.

Podczas zabawy na lotnisku odwiedzili nas również funkcjonariusze policji: młodszy aspirant Karol Chereźniaki i sierżant sztabowy Łukasz Balsam z psem Maxem. Policjanci opowiedzieli o specyfice służby z psem policyjnym i warunkach, w jakich pracują i jak dbają o czworonożnych towarzyszy. Dzieci mogły nakarmić Maxa smakołykami i pogłaskać 🐕 . Serdecznie dziękujemy za ten pokaz!

Lekcje spędzone pod „gołym niebem” były dla wszystkich okazją do bliskiego kontaktu z przyrodą, obserwacji i beztroskiego celebrowania jej piękna. Udowodniliśmy, że w naturze też można się uczyć i w dodatku jest to zdrowe i przyjemne. Dzień Pustej Klasy pokazał, że nauka może być zabawą i wielką frajdą.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia 🤗😁☀️📸.

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…