UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W ZS-P W KOŚCIELCU

Wczoraj siódmoklasiści uroczyście pożegnali swoich starszych kolegów. W części artystycznej przypomnieli im, jak zmieniali się z upływem lat. Ósmoklasiści przygotowali natomiast wzruszającą prezentację multimedialną, która była swego rodzaju relacją z lat spędzonych w murach naszej szkoły.
Dziś odbyła się część oficjalna, podczas której najpierw uczniowie klas I – III, a w drugiej części klas IV- VIII odebrali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem z rąk pani dyrektor Małgorzaty Hutny, wicedyrektor Małgorzaty Ciecierskiej oraz wychowawców.

Nagrody i dyplomy otrzymali także zwycięzcy poszczególnych konkursów organizowanych przez naszą szkołę. Również uczniowie uczestniczący w projektach edukacyjnych, otrzymali dziś podziękowania i dyplomy.
Pani dyrektor wręczyła również dwie szczególne nagrody – Nagrody Patrona Szkoły Janusza Korczaka. Otrzymać ją może, zgodnie z regulaminem, tylko jeden uczeń kończący dany etap edukacyjny, który wyróżnia się szczególnymi wynikami edukacyjnymi. W tym roku wyróżnienie to otrzymała Nela Pijanka z kl. III i Maja Reterska z kl. VIII.
Specjalne podziękowanie z rąk pani dyrektor otrzymała także nasza uczennica Izabela Ciecierska, która została w tym roku finalistką kuratoryjnego konkursu historycznego. Listy gratulacyjne oraz podziękowania otrzymali również rodzice, którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły. Wyróżniona została pani Jolanta Rumin, która od wielu lat całym sercem wspomaga naszą szkołę.
Po części oficjalnej, wszyscy udali się wraz z wychowawcami do swoich sal. Cała społeczność szkolna, prowadzona przez Poczet Sztandarowy, udała się także na Mszę Św. Pani dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji, zwracając jednocześnie uwagę na zachowanie ostrożności. Ósmoklasistom życzyła samych sukcesów w kolejnych etapach edukacji.
Udanych wakacji! Odpoczywajcie! Do zobaczenia we wrześniu!

Nasz Facebook

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych (IOD)

– mgr inż. Dagmara Witczak e-mail: dw_iod@onet.pl

Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…