🧝‍♀️🧝‍♂️🎅UCZNIOWIE KLAS I-III W FABRYCE ELFÓW 🧝‍♀️🧝‍♂️🧑‍🎄

Dnia 27 listopada uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów w Katowicach. Celem wycieczki było spotkanie z Mikołajem🎅.


Aby się z nim spotkać, należało wykonać kilka zadań. Na dzieci czekały zagadki logiczne, zadania edukacyjne, kulinarne, aktywności ruchowe i zręcznościowe. Oczywiście wszyscy świetnie podołali wszystkim wyzwaniom i mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem. Każde dziecko otrzymało dyplom Pomocnika Świętego Mikołaja oraz własnoręcznie upieczonego świątecznego pierniczka 🍪🎄. Ostatnią niespodzianką w tym dniu były prezenty od rodziców 🎁😍.

To wyjątkowe spotkanie z Mikołajem dostarczyło uczniom niezapomnianych wrażeń, z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci 🎅🎄🎁🥰.

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…