🖼️ 🚴‍♀️SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „FOLGA NA ZAKOLU”🚴‍♂️🏞️

Uczniowie ZS-P w Kościelcu wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym, którego celem była promocja najciekawszych miejsc znajdujących się na trasie „Folga na Zakolu”🏞️.

Szlak rowerowy #folganazakolu powstał w ramach projektu TRASA, który realizowany jest m.in. przez LGD @razemnawyżyny . Główny jego cel to promowanie turystyki rowerowej jako aktywnego sposobu na wypoczynek oraz odkrycie najciekawszych atrakcji historycznych, przyrodniczych i kulturowych naszego regionu 👍 🤗.

Nasi uczniowie najpierw podczas zajęć szkolnych zaznajomili się z przebiegiem trasy, a napotkane po drodze ważne, ciekawe i piękne miejsca uwiecznili na obrazach 🚴‍♀️🚴‍♂️🏯🛩️🛫🌲🌳😍.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, którzy w swych pracach bpokazali, iż jak mówi przysłowie: „Cudze chwalicie, swego nie znacie” 🏞️🏰✈️😍.

Miło nam poinformować, że nagrody otrzymali:

🏆I NAGRODA

⭐️Maja Zatoń, Julia Smela i Marika Palacz

🏆II NAGRODA

⭐️Malwina Tkaczyk i Zuzanna Wychowaniec
⭐️Nela Pijanka i Maja
Kowalczyk

🏆III NAGRODA

⭐️Kornel Banasiak

Dziękujemy wszystkim uczniom za wykonanie pięknych prac, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy 🏆👏!

Zabytkowy Dwór Wereszczyńskich, lotnisko, zbiornik wodny w Madalinie oraz malownicze leśne dróżki to niewątpliwie miejsca, którymi możemy się poszczycić 💚💪. Co dołożylibyście do tej listy 🚴‍♂️🚴‍♀️?

atrakcjeturystyczne

razemnawyzyny #razemnawyżyny

folganazakolu

trasarowerowafolganazakolu

turystykarowerowa

gminaredziny #gminarędziny

@obserwujący
@gminarędziny

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…