📚ZS-P W KOŚCIELCU WSPIERA CZYTELNICTWO 📚

Nasza szkoła bierze udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych akcjach wspierających rozwój czytelnictwa, za co zostajemy wielokrotnie wyróżnieni 🤝👏.

W tym roku za udział w Narodowym Czytaniu otrzymaliśmy od Prezydenta RP i Pierwszej Damy podziękowanie, pamiątkowy egzemplarz powieści „Nad Niemnem” oraz unikalną pieczęć♥️.

Za udział w całorocznym projekcie czytelniczym otrzymaliśmy certyfikat „Ratowników czytelnictwa”👌🥰📚.

Pobiliśmy również rekord w liczbie placówek biorących udział w tegorocznej IV Międzynarodowej edycji „Przerwy na czytanie”🫶. W akcji wzięło udział 2982 placówki (więcej niż w ubiegłym roku), prawie podwoiła się też liczba uczestniczących placówek zagranicznych – były to aż 84 placówki 👏. Na przerwie czytało łącznie 563 800 osób 👏🫶👍 i jest to imponujący wynik, jednak zeszłoroczny rekord w liczbie czytających osób nie został pobity. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się to zmienić😉.

Cieszymy się z każdej osoby, która dzięki powyższym akcjom polubiła czytać, która zabrała książkę do domu, która pierwszy raz odwiedziła bibliotekę 📕🫶. Jest to największy sukces akcji czytelniczych, który, mamy wielką nadzieję, przyniesie owoce w przyszłości ♥️📚.

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…