🎓 SZCZĘŚLIWEJ DROGI, JUŻ CZAS – POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW 🎓

22 czerwca ósmoklasiści oficjalnie pożegnali mury naszej szkoły. Uczniowie na początku przekazali poczet sztandarowy młodszym kolegom i złożyli uroczyste ślubowanie.


W części artystycznej ukazali dwie ważne postacie w życiu szkoły – ucznia i nauczyciela – „z przymrużeniem oka”😉.
Potem przyszedł czas na wspomnienia i podziękowania nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom. Uczniowie zaprezentowali również wiersze, które przygotowali z okazji pożegnania dla swojej wychowawczyni pani Doroty Wawrzyniak i dla pani dyrektor Małgorzaty Hutny. Emocje wtedy wzięły górę i wzruszenie udzieliło się nie tylko uczniom, ale również nauczycielom i rodzicom 😥❤️.

Następnie siódmoklasiści drobnym upominkiem i serdecznymi życzeniami pożegnali starszych kolegów, życząc im samych sukcesów w nowych szkołach 💚.

W drugiej części uroczystości dyrekcja wraz z wychowawczynią wręczyły wszystkim uczniom świadectwa, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce🏆, dyplomy i upominki za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym🇵🇱, za aktywny udział w Szkolnym Kole Wolontariatu💚, za aktywny udział w Kole Szachowym 🏁♟️. Nagrodzono też zwycięzców Szkolnego Konkursu Matematycznego i Szkolnego Konkursu Ortograficznego 👏. Decyzją rady pedagogicznej Nagrodę Patrona Szkoły Janusza Korczaka za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach wojewódzkich i regionalnych w drugim etapie edukacyjnym otrzymała Pola Pijanka 🏆👏.

Za zaangażowanie, życzliwość i pracę na rzecz szkoły podziękowania otrzymali również rodzice ósmoklasistów 💚🙏.

Drodzy Absolwenci!
Dziś trudno było się rozstać, wzruszenie odbierało Wam mowę. Zawsze pamiętajcie słowa Jana Twardowskiego, które przyświecały dzisiejszej uroczystości, iż: „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy wszystko się zaczyna…”.

Zawsze mierzcie wysoko, bo nawet jeśli chybicie, znajdziecie się wśród gwiazd ✨.

Szczęśliwej drogi – już czas❤️❤️❤️.

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…