🌺 POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH – CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA 🌺

„Dziękujemy za wspaniałą podróż” – pod takim hasłem odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych, które miało miejsce w sali gimnastycznej w czwartek 23 czerwca 2022 r.


Ósmoklasiści przygotowali wesoły skecz, pokazujący jeden dzień z życia ucznia. Zabawne sytuacje z uczniowskiego życia uzupełniała odpowiednio dobrana muzyka. Następnie już całkiem poważnie uczniowie podziękowali pani dyrektor i wszystkim nauczycielom za wspaniałą podróż, jaką była edukacja w naszej szkole. Po występach ósmoklasistów głos zabrali siódmoklasiści, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i starsze koleżanki. Rada uczniowska przyznała ósmoklasistom zabawne tytuły, które trafnie oddawały ich osobowość i charakterystyczne cechy. Wszyscy doskonali się bawili. Ósmoklasiści otrzymali od swoich młodszych kolegów drobne upominki.
Po zakończeniu części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami, panią Małgorzatą Ciecierską i panią Elżbietą Bystry, udali się do swoich klas, gdzie niektórych ogarnęło wzruszenie i łza zakręciła się w oku.
Życzymy naszym tegorocznym absolwentom powodzenia w dalszych etapach edukacji oraz w życiu osobistym!
M. Ciecierska

Nasz Facebook

listopad 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych (IOD)

– mgr inż. Dagmara Witczak e-mail: dw_iod@onet.pl

Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…