🧚‍♀️👑👠”KOPCIUSZEK” W NOWEJ WERSJI 👠👑🧚‍♀️

Z okazji Dnia Dziecka Wolontariusze ZS-P w Kościelcu przygotowali nietypowy spektakl teatralny – „Kopciuszka” w nowoczesnym wydaniu 🤩.

Na przedstawienie zaprosiliśmy wszystkich przedszkolaków z Przedszkola w Kościelcu oraz uczniów klas I-IV. Kopciuszek, który odjeżdża Mercedesem na dyskotekę i królewicz, który zabiera ukochaną w podróż poślubną na Kretę 🏝️, wywołali sporo śmiechu wśród publiczności 😊😉. Obecny na każdym kroku komizm nie pozwolił nikomu się nudzić, a wręcz przeciwnie – wprowadził wszystkich w doskonały nastrój 😍🤩😄.

Nasi wspaniali aktorzy – Nadia Gdawiec, Amelia Jędryszek, Julia Gołda, Kaja Małolepsza, Pola Pijanka, Zuzanna Wierzbicka, Dominik Krawczyk, Krzysztof Gołda, Dominik Grzebiela- otrzymali gromkie brawa i podziękowania za ciężką pracę i znakomity występ 👏👏👏💚.

Obcowanie z literaturą i sztuką rozwija wyobraźnię, intelekt, uczy otwartości i empatii. To najbardziej wartościowy prezent, jaki możemy dać naszym dzieciom 💝.

obszar1dzieci

obszar2nauczyciele

obszar3rodzice

obszar4współpraca

Nasz Facebook
Ważne informacje

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kościelcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych

i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://spkoscielec.pl/

czytaj dalej…